Kategorie
 
 
 
 
 

Díky Vám rosteme.
E-shop www.liecive-kamene.sk se spojil s www.obchod-fengshui.cz.
Nyní najdete celý sortiment na jednom místě.
Přejeme pohodové nakupování :)

 
 
Náramky sekané
 
 

Náramek Akvamarín světlemodrý 1

Náramek z akvamarínu, který pomáhá duši, aby se stala místem nesobeckej lásky a léčivé síly. Povzbuzuje nás v komunikaci s vnitřním já, otevírá dveře k vizionářským.
Kód:naramok078
Výrobce:Výrobca 1
Dostupnost
Na skladě: 25
Vaše cena: 149 Kč
Náramek z Akvamarínu světlemodré barvy v natur tvaru.
Akvamarín
symbolizuje odvahu, zklidňuje mysl, zmírňuje agresivitu, povzbuzuje nás k odvaze, protože zahání strach, obavy a stres.
Pomáhá duši, aby se stala místem nesobeckej lásky a léčivé síly. Povzbuzuje nás v komunikaci s vnitřním já, otevírá dveře k vizionářským schopnostem.
Pozitivně působí na vyjadřování, komunikaci, napomáhá nám k tvořivému a svobodnému vyjádření se. Akvamarín pročišťuje naše myšlenky, podporuje nás k pocitu vnitřní svobody a zvyšuje schopnost naší intuice. Léčivé účinky: pomáhá při plicních chorobách, onemocněních dýchacích cest, při kožních alergiích, senné rýmě. Reguluje činnost štítné žlázy. Přikládá se na oblast krku nebo se nosí na krát řetízku. Pro zmírnění kožních alergií může na noc vložit do čisté vody a ráno se vybere. Vodní výluh z akvamarínu pak pijeme během dne v malých doušcích, nebo se jím může omývat problematické místo. Rovněž akvamarín pomáhá zklidnit unavené oči a je prospěšný při slábnoucí krátkozrakosti. K takovému účelu si položíme akvamarín na čelo mezi obočím - na místo, které se jmenuje třetí oko a další dva kamínky akvamarínu na oční víčka. Dále při problémech s močovým měchýřem, žaludkem a ledvinami se přikládá na sluneční pletená, při bolestech šíje na zátylek, při bolestivých nervech na postižená místa.
Přiřazené astrologické znamení:
Ryby, Váhy, Vodnář, Blíženci.
Přiřazená čakra:
hrdelní čakra Visudha.
Náramek je navlečen na gumičce, takže se dá nosit i jako gumička do vlasů.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze