Kategorie
 
 
 
 
 

Díky Vám rosteme.
E-shop www.liecive-kamene.sk se spojil s www.obchod-fengshui.cz.
Nyní najdete celý sortiment na jednom místě.
Přejeme pohodové nakupování :)

 
 
Náušnice Perleť, Perly
 
 

Náusnice Paua mušle trojuholník

Propichovací náušnice zdobené Paua mušlí ve tvaru nepravidelného trojúhelníku. Paua mušle ochraňuje svého nositele před nehodami a neštěstím. Rozměry: výška 3 cm x šířka 1 cm.
Kód:nausnice-paua004
Výrobce:Výrobca 1
Dostupnost
Na skladě: 1
Vaše cena: 195 Kč

Propichovací náušnice zdobené Paua mušlí ve tvaru nepravidelného trojúhelníku.
Paua pochází z maorštiny a jde o druh lastury s neopakovatelnou, naprosto výjimečnou kresbou. Maorové tuto perleť používali ke zdobení svých dřevěných soch (oči) a na něco takového krásné, jako je paua perleť nemohli zapomenout ani šperkaři.
Perleť symbolizuje ženskost, ženský princip a to svým kulatým leskem, mírností ale i svou proměnlivostí. Rozvíjí v nás smysl pro krásu a dokonalost, láskyplnost, něhu a snahu o harmonii. Svého majitele ochraňuje před nehodami a neštěstím a dokonce nás před nimi i varuje změnou svého vzhledu.
Léčebné účinky:díky svému složení ovlivňuje zejména stavbu kostí a zubů. Podporuje nervový systém, brání namožené svaly a svalovým křečím a chrání pokožku před spálením. Perleť pomáhá jako prevence proti pálení "žáhy", proti zánětům ústní dutiny a zánětem nervů. Ovlivňuje snižování horečky, upravuje trávicí problémy a snižuje citlivost vůči alergenům. Její účinek však není nějaký výrazný, ale spíše jemný ...
Rozměry slzy: výška 3 cm x šířka 1 cm.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze