Kategorie
 
 
 
 
 

Díky Vám rosteme.
E-shop www.liecive-kamene.sk se spojil s www.obchod-fengshui.cz.
Nyní najdete celý sortiment na jednom místě.
Přejeme pohodové nakupování :)

 
 
Shamballa náramky rôzne
 
 

Shamballa náramek růžový 99

Shamballa náramky jsou náramky zdraví a životní energie, které vznikli v Tibetě. Nosí se na levé ruce, pomáhají aktivovať samoléčebné schopnosti člověka.
Kód:shamballa-naramok11
Výrobce:Výrobca 1
Dostupnost
Na skladě: 5
Vaše cena: 196 Kč
Krásný Shamballa náramek s 9 třpytavými kuličkami růžové barvy o průměru cca 1 cm, se 4 černými lesklými kuličkami o průměru 1.1 cm, s 2 černými lesklými kuličkami o průměru 0.7 cm a se 2 černými lesklými kuličkami o průměru 0.7 cm na konci tkaniček.
Rozpětí náramku: 14.7-19.6 cm. Velikost je možné nastavit stáhnutím tkaniček.
Barva: kuličky třpytavé růžové barvy a černé lesklé barvy, tkanička černá.

Shamballa náramky
jsou náramky zdraví a životní energie, které vznikli v Tibetě. Jsou inspirovaní budhistickými tradicemi díky čemu nepřinášejí jenom potěšení z jejich krásy, ale i duševní pohodu a vyrovnanost jejich majitele. Shamballa náramky jsou velice oblíbené mezi umělci, sportovci, spěváky, či různými celebritami. Tyto náramky se v poslední době stali velikými trendem a vyhledávaným módním doplňkem.
Shamballa je léčebný systém vlastní energie, který pomáhá aktivovat samoléčebné schopnosti člověka. Shamballa pomáha tento systém nastartovat. Nosí se na zápěstí levé ruky, protože levá ruka tela, zvlášť ruka a rameno, je podle tohoto učení přijímatelem energie. O to víc účinné, že jsou výrobané ručně - je v nich duše umělce.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze